Dla studentów

Dla Was, czyli dla studentów
Fundacja GAP została założona przede wszystkim z myślą o wspieraniu studentów Wydziału Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie poprzez uzupełnienie oferty dydaktycznej. Celem Fundacji jest wspieranie osób młodych w sferze badawczo-naukowej, rozwoju przedsiębiorczości, aktywności turystyczno-sportowej oraz przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych.
Nasze działania koncentrują się na ułatwianiu studentom wejścia na rynek pracy
Podziel się
Wśród inicjatyw skierowanych do społeczności akademickiej znajdują się obecnie m.in.: sympozja naukowe, konferencje, debaty, szkolenia, program stażowy i stypendialny, projekty realizowane we współpracy z kołami naukowymi, projekty z zakresu produkcji wydawniczej, fonograficznej, filmowej, koncerty, spektakle, wernisaże, wystawy, wydarzenia na rzecz integracji środowiska akademickiego i Absolwentów GAP, aktywności w zakresie sportu i rekreacji.
Oferta dla studentów
Inne formy wsparcia studentów
W ramach współpracy z Fundacją GAP studenci mogą również: uzyskać wsparcie w organizacji konferencji studenckich, tworzyć artykuły naukowe, brać udział w procesie produkcji filmów dokumentalnych, uczestniczyć aktywnie w debatach oksfordzkich realizować swoje pasje związane z kulturą, sztuką i sportem, korzystać z szerokiej oferty działań na rzecz integracji i rozwoju środowiska studenckiego (m.in. poprzez udział w corocznym Balu Karnawałowym GAP, Rajdzie GAP czy Wieczorach Klubowych GAP).
Kontakt:
biuro@fundacjagap.pl

Nasze projekty dla Was - studentów!