52. SYMPOZJUM NAUKOWE GAP

52. SYMPOZJUM NAUKOWE GAP

Serdecznie zapraszamy do udziału w 52. SYMPOZJUM z cyklu Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna, które odbędzie się online w dniach 21-22 maja 2021 r.

Tematami przewodnimi będą „Srebrna gospodarka i polityka senioralna” oraz „Świat po pandemii”,  w tych obszarach toczyć się będą ciekawe i inspirujące dyskusje z udziałem znamienitych gości.

Tradycyjnie w programie nie zabraknie też paneli dyskusyjnych związanych z kwestią  edukacji i kompetencji. Zapraszamy do wysłuchania m.in. debat na temat:

  • Rynku pracy w kontekście programowania kształcenia ustawicznego
  • Aktywności zawodowej i kompetencji przyszłości seniorów.
  • Kluczowych kompetencji w zglobalizowanej rzeczywistości

Sympozja GAP od ponad 25 lat zbliżają do siebie przedstawicieli świata nauki, biznesu, mediów oraz kultury i sztuki, a także studentów różnych kierunków studiów.  Tematyka konferencji każdorazowo dobierana jest w taki sposób, aby odnosiła się do aktualnych wydarzeń gospodarczych bezpośrednio dotyczących Polski i jej otoczenia.

Pomimo braku możliwości fizycznego spotkania, odtworzyliśmy wszystkie punkty programu, z których Sympozjum GAP na przestrzeni lat stało się słynne: zapraszamy do wzięcia udziału w interaktywnym Śpiewograniu, spotkaniu z Gościem Niespodzianką, Wykładzie Mistrzowskim, interaktywnym seminarium kulturoznawczym po Krakowie, meczu piłki nożnej w formule e-sportu, a także w wieczorze komedii improwizowanej, Grupa AD HOC z gościnnym udziałem Abelarda Gizy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. By wziąć udział w Sympozjum zapraszamy do rejestracji: www.sympozjumgap.pl Dzięki nowoczesnej, wirtualnej platformie każdy uczestnik będzie miał dostęp do wszystkich transmisji na żywo, materiałów, w tym także wystawy multimedialnej oraz możliwość zadawania pytań prelegentom czy rozmowy poprzez czat.

SZCZEGÓŁY I PROGRAM KONFERNCJI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE: www.sympozjumgap.pl

Bloki tematyczne nt. kompetencji przyszłości realizowane są w ramach projektu „Budowa systemu kształtowania wiedzy, kompetencji i postaw warunkujących szanse rozwojowe Państwa Polskiego w erze rewolucji przemysłowej 4.0.” finansowanego w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „DIALOG” w latach 2019-2021.

 

Skip to content