Po co organizacji wizerunek i jak go kreować – marketing dla NGO

Po co organizacji wizerunek i jak go kreować – marketing dla NGO
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu marketingu dla organizacji pozarządowych. Szkolenie odbędzie się 17 października (w godzinach 9:00 – 16:00) w Centrum Obywatelskim w Krakowie (ul. Reymonta 20; budynek stadionu Wisły Kraków). Wydarzenie adresowane jest do organizacji pozarządowych z Krakowa oraz powiatów: bocheńskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu marketingu dla organizacji pozarządowych. Szkolenie odbędzie się 17 października(w godzinach 9:00 – 16:00) w Centrum Obywatelskim w Krakowie (ul. Reymonta 20; budynek stadionu Wisły Kraków). Wydarzenie adresowane jest do organizacji pozarządowych z Krakowa oraz powiatów: bocheńskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego.

Wizerunek organizacji pozarządowych to temat często zaniedbywany przez III sektor. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, dlaczego wizerunek organizacji jest ważny oraz jak go kreować, a także poznać skuteczne narzędzia komunikacji, zachęcamy do udziału w szkoleniu.

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące tematy:

1. wizerunek organizacji pozarządowych
– Czy organizacji potrzebna jest marka? Czym jest marka?
– Jak budować wizerunek organizacji?
– Case study 3 rozpoznawalnych organizacji i ich dobre praktyki
– Czym jest i jak wykorzystać storyteling w promocji organizacji?

2. Podstawowe narzędzia komunikacji organizacji
– Offline i online jako podstawowe kanały komunikacji
– Strona internetowa – informacje, które powinna zawierać
– Social media – po co potrzebne są organizacji?
– Jak zdobywać fanów organizacji?
– Płatne działania (adwords, display, facebook ads)
– Crowdfunding: co to i jakie daje możliwości?

 

Zapisy
Na szkolenie obowiązują zapisy. Będziemy je przyjmować do 8 października. Aby zapisać się na szkolenie należy wykonać wszystkie trzy opisane poniżej kroki:

1. Przesłać zgłoszenie dostępne pod adresem https://goo.gl/forms/0xUXcJun53miAbWO2

2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy zgodnie z poniższymi informacjami:

a) dla organizacji objętych wsparciem MOWES (korzystających już z doradztwa lub szkoleń) – uproszczony formularz.

b) dla organizacji, które nie rekrutowały się dotychczas do projektu MOWES – pełny formularz. Wraz z nim należy przesłać statut oraz wyciąg z KRS.

3. Przesłać skan uzupełnionych i podpisanych dokumentów
na adres mowes@fundacjagap.pl w terminie do 8 października 2017 r.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy musi zostać podpisany przez osoby uprawnione do reprezentowania organizacji zgodnie z danymi widniejącymi w KRS.

 

Po spełnieniu powyższych formalności otrzymacie Państwo informację na temat zakwalifikowania się do udziału w szkoleniu.

Liczba miejsc na szkolenia jest ograniczona. Jedna organizacja może zgłosić maksymalnie 5 osób.
Pełny regulamin udziału w szkoleniach MOWES – pobierz.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy (mowes@fundacjagap.pl), telefoniczny: 12 423 76 05 w. 22 lub osobisty w siedzibie Fundacji GAP (ul. Bandurskiego 58/11, Kraków). W razie problemów służymy pomocą przy wypełnieniu dokumentacji.

Szkolenie organizowane jest przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej w ramach projektu „MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Krakowski Obszar Metropolitalny”realizowanego w Osi Priorytetowej 9, Działania 9.3, Poddziałania A, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Skip to content