Nagroda im. prof. Jerzego Indraszkiewicza

Nagroda im. prof. Jerzego Indraszkiewicza jest indywidualnym wyróżnieniem przyznawanym przez Fundację GAP dla absolwenta GAP, którego zainteresowania i aktywność wykraczały poza program akademicki i który może poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi czy sportowymi, a także aktywną w działalnością na rzecz środowiska akademickiego, organizacji pozarządowych i społeczeństwa obywatelskiego.

Konkurs jest przeznaczony dla Absolwentów studiów II stopnia Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej (bieżącego roku akademickiego), którzy uzyskali dyplom ukończenia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Nagroda ma charakter finansowy – wynosi 5 tys. zł.

Konkurs jest organizowany od 2008 r. Fundatorami nagrody są przedsiębiorcy a także osoby prywatne.

Nagrodę przyznaje Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej. Kapitułę Nagrody stanowi Zarząd Fundacji oraz Rada Fundacji.

Lista Laureatów

2023: Magdalena Woźniak

2022: dwie równorzędne nagrody: Maryla Giemza, Marianna Mowczko

2021: Krzysztof Kula, wyróżnienie dla Moniki Kozyry

2020: Monika Wilk, wyróżnienie dla Dawida Szopy

2019: Katarzyna Majcherczyk

2018: Natalia Leśniak

2017: Aleksandra Trójca

2016: Anna Mirzyńska

2015: Katarzyna Kudzia

2014: Kaja Chrenkoff

2013: Łukasz Maźnica

2012: Piotr Palutkiewicz

2011: Natalia Stańczyk

2010: Magdalena Albrycht

2009: Bartosz Józefowski

2008: Piotr Zabrocki

biuro@fundacjagap.pl tel. +48 12 423 76 05
Materiały do pobrania

Nasze projekty dla Was - studentów!