Sport i rekreacja

Ważne miejsce w szerokim spektrum działalności Fundacji GAP zajmuje sport i rekreacja. Obozy narciarskie i żeglarskie, a także coroczne rajdy górskie, w których obok studentów i absolwentów GAP uczestniczą też pracownicy naukowi Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wraz z całymi rodzinami, to tylko niektóre przykłady umiejętnego połączenia aktywności fizycznej ze studiami.

W 2003 r. powołaliśmy piłkarską Kadrę GAP. Jest to drużyna złożona z pracowników Wydziału GAP Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, studentów tej uczelni, a także zaprzyjaźnionych gości. Do tej pory w jej barwach występowało, obok studentów, wielu wybitnych piłkarzy. Obecny trzon kadry stanowią byli reprezentanci Polski: Marek Koźmiński, Krzysztof Bukalski i Kazimierz Węgrzyn, a kapitanem Kadry GAP jest prof. dr hab. Jerzy Hausner. Dotychczas drużyna odniosła wiele sukcesów, wśród których na wyróżnienie zasługuje trzykrotne z rzędu zwycięstwo w ING CUP oraz trzykrotne mistrzostwo w krakowskiej lidze CSFL. Studenci uczestniczą również w międzynarodowych rozgrywkach piłkarskich, jak również w profesjonalnej lidze futsalu.

biuro@fundacjagap.pl
Materiały do pobrania

Nasze projekty dla Was - studentów!