Zapraszamy na konferencję: Generatory energii społecznej

7 marca 2023 w krakowskim Teatrze VARIETE w Krakowie odbędzie się konferencja Generatory energii społecznej. W trakcie wydarzenia rozmawiać będziemy o tym czym właściwie energia społeczna jest, co ją blokuje, a co uruchamia. Tematy te zostaną poruszone w pierwszej sesji w której wystąpią przedstawiciele uczelni wyższych, organizacji pozarządowych oraz instytucji zajmujących się badaniami społecznymi. Druga część konferencji poświęcona zostanie natomiast biznesowi i temu w jaki sposób i jakimi narzędziami może on generować energię społeczną. Jak robić to odpowiedzialnie? Jak angażować do tego społeczeństwo? Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszeni eksperci ze świata biznesu działający społecznie odpowiedzialnie. Podsumowanie wydarzenia wygłosił natomiast prof. dr hab. Jerzy Hausner.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy 7 marca w godzinach 12:00–14:00

Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Organizatorem konferencji jest Fundacja GAP, a konferencja odbywa się w ramach wydarzenia „Nie przegap 2023 – otwarcie sezonu Fundacji GAP”, którego częścią jest także konferencja prasowa poświęcona planom Fundacji i ruchu Open Eyes Economy na lata 2023-2025.

Rejestracja

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja której możesz dokonać na samym dole tej strony.

Wydarzenie NIE będzie transmitowane online.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: biuro@oees.pl