Jak zostać przedsiębiorstwem społecznym?

Fundacja GAP w ramach działań Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przygotowała dla zainteresowanych szkolenie, podczas którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat zakładania przedsiębiorstw społecznych w myśl ustawy o ekonomii społecznej z sierpnia 2022 r. Szkolenie „Jak zostać przedsiębiorstwem społecznym?” odbędzie się w formule stacjonarnej w dniu 15 marca 2023 r. w godz. 9.00-16.00 w Centrum Obywatelskim w Krakowie, ul. Reymonta 20 (I piętro, sala 1W040).

W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

• Jakie podmioty są uprawnione do uzyskania statusu przedsiębiorstwa społecznego?
  • Jakie warunki musi spełnić organizacja w celu uzyskania statusu przedsiębiorstwa społecznego?
  • Jaka jest procedura przyznawania statusu przedsiębiorstwa społecznego?
  • Jakie są obowiązki przedsiębiorstwa społecznego?
  • Jakie są korzyści wynikające z uzyskania statusu przedsiębiorstwa społecznego?

Jeśli chcą Państwo poznać odpowiedzi na te (i inne) pytania – zapraszamy na szkolenie!

Szkolenie kierowane jest do podmiotów ekonomii społecznej (m.in. fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, kół gospodyń wiejskich, spółek non profit oraz podmiotów reintegracji społecznej KIS, CIS, ZAZ, WTZ) z m. Kraków, powiatu krakowskiego, bocheńskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapewniamy przerwę kawową oraz lunch. Termin szkolenia: 15.03.2023 r. godz. 9:00 – 16:00. Miejsce szkolenia: Centrum Obywatelskie w Krakowie, ul. Reymonta 20

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.03.2023 r. godz. 12:00
Szczegółowe informacje o zapisach na stronie: http://es.malopolska.pl/owesy/subregion-krakowski/aktualnosci/szkolenie-jak-zostac-przedsiebiorstwem-spolecznym-mowes-kom