Konferencja prasowa Fundacji GAP

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej zaprasza na wydarzenie „Nie przeGAP 2023 – otwarcie sezonu Fundacji GAP” inaugurujące rozpoczynający się kolejny, osiemnasty już rok działalności. Z tej okazji we wtorek 7 marca o godz. 11:00 w Teatrze VARIETE w Krakowie odbędzie się konferencja prasowa, na której przedstawione zostaną założenia programowe i najważniejsze kwestie dotyczące aktualnych projektów Fundacji, głównie wydarzeń ruchu Open Eyes Economy. W konferencji prasowej udział wezmą: Jerzy Hausner – Przewodniczący Rady Programowej  OEES, Piotr Wachowiak – Rektor SGH, Michał Siwek – Bank BNP Paribas oraz Kinga Taćkiewicz – Fundacja GAP.

Flagowym projektem Fundacji GAP jest działalność ruchu intelektualno-społecznego Open Eyes Economy, który poprzez współpracę z przedstawicielami świata nauki, ekonomii, kultury czy administracji od 8 lat udowadnia, że biznes i gospodarka powinny opierać się na wartościach społecznych. Dlatego też w trakcie konferencji przedstawione zostanie 7 obszarów, wokół których w latach 2023-25 koncentrować będzie się działalność Open Eyes Economy.

Kulminacją całorocznej pracy intelektualnej i organizacyjnej ruchu ekonomii wartości jest Open Eyes Economy Summit (OEES), który odbędzie się 21-22 listopada 2023 r. w ICE Kraków. Podczas konferencji prasowej prof. Jerzy Hausner – założyciel ruchu i przewodniczący Rady Programowej OEES nakreśli temat przewodni i założenia programowe. W 2023 roku krakowski szczyt OEES poprzedzać będą wydarzenia w czterech innych polskich miastach:

• III Wodny Okrągły Stół, 22 marca, Wrocław,
  • I Kongres Gospodarka i Zdrowie, 18 kwietnia, Warszawa,
  • III Międzynarodowy Kongres Energetyczna Regeneracja Miast, 30-31 maja,  Łódź,
  • Kongres cyklu Solidarni w Rozwoju, 2 czerwca, Gdańsk.
  • V Międzynarodowy Kongres Miasto – Woda – Jakość Życia, 24-25 października, Wrocław

Jako, że nieodłączną częścią działań Fundacji GAP jest również generowanie i upowszechnianie eksperckiej wiedzy w obrębie think tanku OEES HUB, to prof. Hausner przedstawi także planowane na ten rok premiery publikacji Wydawnictwa Fundacji GAP.  Będą to przede wszystkim raport dotyczący energii społecznej, a także druga edycja raportu “Indeks wiarygodności ekonomicznej Polski”.

Zapraszamy serdecznie!

Po akredytacje można zgłaszać się mailowo na adres media@oees.pl

PLAN KONFERENCJI

Otwarcie Konferencji przez prowadzącego