Nagroda prof. Prof. Jerzego Indraszkiewicza – wyróżnienie dla najlepszego absolwenta Kolegium GAP

Właśnie ruszyła kolejna edycja konkursu im. prof. Jerzego Indraszkiewicza. Nagroda ta jest prestiżowym wyróżnieniem dla absolwenta kolegium GAP, którego zainteresowania wykraczają poza program akademicki i który może poszczycić się znaczącymi osiągnięciami, a także aktywnością w działalności na rzecz środowiska akademickiego, organizacji pozarządowych czy społeczeństwa obywatelskiego.

Spośród zgłoszonych absolwentów Kapituła Nagrody wybierze laureata, który otrzyma statuetkę oraz 5 tysięcy złotych.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów. Jeżeli chcesz zostać kolejnym laureatem lub znasz kogoś kto zasługuje na to wyróżnienie, wypełnij formularz i prześlij go na adres biuro@fundacjagap.pl lub złóż w siedzibie naszej Fundacji w terminie do 2.08.2021 r.

Informacje i dokumenty dostępne są na stronie Fundacji GAP: https://fundacjagap.pl/dla-studentow/nagroda-im-prof-jerzego-indraszkiewicza/