O!Lśnienia 2021 dostrzegają Open Eyes Economy!

O!Lśnienia 2021 dostrzegają Open Eyes Economy!

O!Lśnienia 2021 dostrzegają Open Eyes Economy!

 

Profesor Jerzy Hausner wraz z grupą ekspertów think tanku Open Eyes Economy nominowani do prestiżowej nagrody kulturalnej O!Lśnienia 2021!

Nominacja w kategorii Herosi Kultury dotyczy wydawanej przez środowisko Open Eyes Economy w czasie pandemii koronawirusa serii alertów analitycznych („Alert Kultura” ) oraz raportu („Raport Kultura” ). Przewodzący przedsięwzięciu prof. Jerzy Hausner i jego zespół zostali docenieni „za tworzenie wraz z grupą ekspertów cotygodniowych raportów opisujących sytuację, potrzeby i sposoby wyjścia z kryzysu dla branży kultury zamrożonej z powodu lockdownu”.

O przyznaniu nagród zdecydują głosy internautów. Na nominowanych w 8 kategoriach można głosować na stronie olsnienia.onet.pl do 28 lutego. Wyniki zostaną ogłoszone w trakcie transmisji na żywo 5 marca 2021 r. o godzinie 20.00 na onet.pl i playkrakow.com/. Retransmisja odbędzie się w telewizji TVN 6 marca o godzinie 15.50.

Regularnie publikowane alerty okazały się praktyczną metodą wspierania poszkodowanej na skutek pandemii kultury. Ze zgromadzonych w nich wskazówek pracownicy sektora kultury mogą korzystać także obecnie – teksty są dostępne bezpłatnie pod adresem oees.pl/dobrzewiedziec. Zachęcamy do  zapoznania się z ich treścią – warto wykorzystać atrakcyjnie przedstawione wiedzę i wnioski grupy ekspertów dla dobra bliskich nam wszystkim ludzi i instytucji kultury.

Konkurs O!Lśnienia jest organizowany przez portal Onet.pl i Miasto Kraków. Open Eyes Economy to międzynarodowy ruch społeczno-ekonomiczny zainicjowany przez prof. Jerzego Hausnera i Mateusza Zmyślonego.

Skip to content