Open Eyes Economy Summit zakończony sukcesem!

Open Eyes Economy Summit zakończony sukcesem!

Open Eyes Economy Summit 2 został już oficjalnie zakończony. Nieoficjalnie jednak trwa nadal – i to przez cały rok! Jest to możliwe dzięki Waszym decyzjom i sposobie myślenia o gospodarce, społeczeństwie i o problemach tego świata albo gdy dokonujemy codziennych konsumenckich czy obywatelskich wyborów. Bo dzięki temu kongresowi mamy otwarte oczy i myślimy inaczej.

W tegorocznym Open Eyes Economy Summit 2 wzięło udział niemal 2 000 uczestników i 180 prelegentów, którzy spotykali się podczas 2 dni wspaniałej intelektualnej przygody. Towarzyszyły im pasjonujące wystąpienia, żarliwe dyskusje i potyczki, a wszystko po to, by lepiej rozumieć zmieniający się świat i świadomie współtworzyć otaczającą nas rzeczywistość.

Poruszyliśmy wiele istotnych kwestii – od segregacji śmieci, przez nowe archipelagi wartości, prawa do miasta, firmy-idee, aż po ład międzynarodowy. Byli z nami profesorowie, ekonomiści, politycy, aktywiści, przedstawiciele różnych krajów. Wszyscy połączeni mądrością ludzi o otwartych oczach i umysłach, pragnący realizowania wizji, którą nakreśla ekonomia wartości. Niezwykły kongres został wzbogacony nietuzinkowymi wydarzeniami kulturalnymi i networkingowymi, dając okazję do spotkań i budujących rozmów w kuluarach oraz w trakcie mid-party.

Bardzo Wam dziękujemy, drodzy Uczestnicy Open Eyes Economy Summit 2, że byliście z nami! To było wspaniałe przeżycie i zaszczyt gościć Was w Krakowie. Dziękujemy, że razem z nami stworzyliście kolejne tak wyjątkowe wydarzenie, pełne pasjonujących wystąpień oraz emocjonujących dyskusji w niezwykłej, przyjaznej atmosferze, łączącej ludzi o otwartych oczach i umysłach. Udowodniliście, że to co robimy, ma wielki sens.

Mamy gorącą nadzieję, że spotkamy się ponownie (a może także po raz pierwszy!) podczas OEES 3, który odbędzie się w ICE Kraków 20-21 listopada 2018.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Więcej informacji na stronie www.oees.pl

Skip to content