Patronat nad III edycją Ogólnopolskiej Konferencji Oświaty i Samorządu „Edukacja to komunikacja”

Patronat nad III edycją Ogólnopolskiej Konferencji Oświaty i Samorządu „Edukacja to komunikacja”

Ogólnopolska Konferencja Oświaty i Samorządu

Milo nam poinformować, że objęliśmy patronatem III Ogólnopolską Konferencję Oświaty i Samorządu. Edukacja to komunikacja. Poniżej informacje na temat wydarzenia. Zapraszamy do udziału.

Przed nami poważne i szeroko zakrojone zmiany w systemie oświaty. Przede wszystkim nastąpi znaczne poszerzenie kompetencji kuratora oświaty i wpływu choćby na obsadę stanowisk dyrektora szkoły. Zmieni się również program nauczania czy wykaz lektur szkolnych. Do tego trwają pracę nad bardzo poważną nowelizacją w zakresie spraw kadrowo-płacowych pracowników oświatowych. Nowości te nie mogą pozostać bez echa. Do tego ciągle musimy liczyć się z kolejną falą pandemii i powrotem do zdalnego kształcenia w szkołach. Wszystkim tym problemom poświęcimy uwagę podczas trzeciej Ogólnopolskiej Konferencji Oświaty i Samorządu Edukacja to komunikacja.

Zaproszeni goście – wybitni eksperci, prawnicy, praktycy, przedyskutują rozmaite kwestie dotyczące organizacji pracy szkoły, kadr i płac, finansów, czy też technologii wykorzystywanych w szkołach i placówkach oświatowych. Odpowiedzą na trudne pytania, ocenią kierunek zmian i w oparciu o własne doświadczenia przedstawią praktyczne rozwiązania, które każdy uczestnik konferencji będzie mógł wdrożyć w swojej codziennej pracy.

Ogólnopolska Konferencja Oświaty i Samorządu to najważniejsze spotkanie liderów świata oświaty i samorządu.

Rejestracja uczestników: Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Online (wip.pl)

Skip to content