Poznaj lepiej projekt Małopolska Open Eyes Economy Hub

Poznaj lepiej projekt Małopolska Open Eyes Economy Hub

Czy wiesz, co to takiego FIRMA-IDEA? Jakie ciekawe i innowacyjne firmy działają w Małopolsce? Czym wyróżnia się Małopolska?

Koniecznie obejrzyj ten krótki filmik i poznaj przykłady firm działających z pasją i zaangażowaniem. Przekonaj się, że FIRMY-IDEE działają wokół nas.

–> youtu.be/ARRQ0Vc-INs

Sprawdź, jakie firmy lubimy wspierać w Małopolska Open Eyes Economy Hub – zapoznaj się z ofertą dla MŚP na www.oees.pl/hub lub odwiedź nasz profil na FB: https://www.facebook.com/moeehub


 
W Małopolsce coraz popularniejsze staje się nowe podejście do biznesu oparte na wartościach i związane z nim pojęcie FIRMY-IDEI.
FIRMA-IDEA – to firma, dla której poza zyskiem liczą się wartości niematerialne, takie jak: kultura, odpowiedzialność społeczna, ekologia i zaufanie. FIRMA-IDEA działa na rzecz budowania pozytywnych relacji ze swoim otoczeniem: współpracuje z uczelniami lub szkołami, inwestuje w rozwój pracowników, wdraża innowacyjne rozwiązania, prowadzi prace badawczo-rozwojowe, ogranicza negatywny wpływ swojej działalności na otoczenie. To nowe podejście do wartości w biznesie, które ma pomóc przedsiębiorstwom w długookresowym rozwoju. FIRMA-IDEA to poszukiwanie sposobu wytwarzania wartości, stanowiącego najtrwalszą przewagę konkurencyjną i sprawiającego, że firma rozwija się, a nie tylko rozrasta.
 
Koncepcję ekonomii wartości i FIRMY–IDEI od kilku lat upowszechniają prof. Jerzy Hausner, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, były wicepremier, minister gospodarki oraz były członek Rady Polityki Pieniężnej oraz Mateusz Zmyślony, założyciel i dyrektor kreatywny Eskadry, niezależnej firmy zajmującej się marketingiem. Na ich autorskiej koncepcji wyrósł ruch Open Eyes Economy. Open Eyes Economy to również think tank i liczne projekty: Open Eyes Economy on Tour, Przystanek IDEA czy właśnie Małopolska Open Eyes Economy Hub.

 
Projekt „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020

Skip to content