Projekt: GENERACJE MAJĄ SWOJE RACJE

Pochodzisz z Krakowa bądź gmin ościennych? Jesteś aktywnym Seniorem? Lubisz angażować się w projekty społeczne bądź chciałbyś/chciałabyś zacząć się w takowe angażować? Dostrzegasz różnice międzypokoleniowe? Chcesz przedstawić swoje poglądy i podjąć wyzwanie prowadzenia dialogu z młodszym pokoleniem? Interesuje Cię udział w Międzynarodowym Kongresie Ekonomii Wartości – Open Eyes Economy Summit 6?

Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie! 🙂

W związku z realizacją projektu „Aktywni +” pn. „GeneRACJE mają swoje RACJE” współfinansowanego ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, edycja 2021, ogłaszamy rekrutację do projektu.

Do projektu mogą rekrutować się wyłącznie:

1. Seniorzy 60+ z Krakowa i okolicznych gmin (tj. Zielonki, Zabierzów, Wielka Wieś, Mogilany, Michałowice, Wieliczka, Liszki, Świątniki Górne, Niepołomice, Skawina, Czernichów, Siepraw, Skała, Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Biskupice, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Proszowice).

Każdy senior, który będzie zainteresowany wzięciem udziału w projekcie, zostanie zobligowany do wypełnienia prostego formularza zgłoszeniowego zawierającego podstawowe dane osobowe i kontaktowe. W przypadku dużej liczby chętnych o pierwszeństwie decydowała będzie kolejność zgłoszeń, powstanie również lista rezerwowa.

Udział w projekcie jako Uczestnik jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć:

1. pocztą tradycyjną, na adres: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, ul. I. J. Skorupki 22, 31-519 Kraków
  2. online, poprzez przesłanie skanu podpisanego formularza na adres e-mail: monika.kozyra@fundacjagap.pl
  3. osobiście w biurze projektu, pod adresem: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, ul. I. J. Skorupki 22, 31-519 Kraków, w godzinach od 09:00 do 15:00.

*Istnieje również możliwość dostarczenia formularza w dniu pierwszych zajęć warsztatowych, jednak prosimy o wcześniejszą informację na temat chęci uczestnictwa w projekcie.

Formularz zgłoszeniowy dostępny do pobrania: TUTAJ
Regulamin zgłoszenia uczestnictwa w projekcie dostępny do pobrania: TUTAJ

Rozpoczęła się realizacja projektu „GeneRACJE mają swoje RACJE”.

Czas realizacji: 1.05.2021 – 31.12.2021

Dofinansowanie: 220 080.00 zł

Całkowita wartość inwestycji: 243 305.00

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie: https://oees.pl/generacje/

Projekt dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, edycja 2021.