Szkolenie: Odpowiedzialność zarządu NGO za zobowiązania organizacji

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie na temat odpowiedzialności zarządów NGO za zobowiązania organizacji. Szkolenie odbędzie się 20 lutego br. (w godzinach 10:00 – 14:30) w Centrum Obywatelskim w Krakowie (ul. Reymonta 20; budynek stadionu Wisły Kraków). Szkolenie adresowane jest do organizacji pozarządowych z Krakowa oraz powiatów: bocheńskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat obowiązków związanych z pełnieniem funkcji zarządu, jak również odpowiedzialności, jaka ciąży na osobach zajmujących stanowisko prezesa lub członka zarządu organizacji, zachęcamy do udziału w szkoleniu.

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące tematy:

• Zakres zobowiązań organizacji wynikający z umowy o realizację zadania publicznego
  • Odpowiedzialność zarządu za zobowiązania publicznoprawne
  • Odpowiedzialność zarządu za zobowiązania cywilnoprawne

Szkolenie poprowadzi radca prawny Tomasz Kucharski posiadający wieloletnie doświadczenie w doradztwie oraz obsłudze prawnej organizacji pozarządowych.

Zapisy

Na szkolenie obowiązują zapisy. Będziemy je przyjmować do 11 lutego 2018 r. Aby zapisać się na szkolenie należy wykonać wszystkie trzy opisane poniżej kroki:

1. Przesłać zgłoszenie
  2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy zgodnie z poniższymi informacjami:
  3. dla organizacji objętych wsparciem MOWES (korzystających już z doradztwa lub szkoleń) – uproszczony formularz
  4. dla organizacji, które nie rekrutowały się dotychczas do projektu MOWES – pełny formularz
  5. Przesłać skan uzupełnionych i podpisanych dokumentów na adres mowes@fundacjagap.pl w terminie do 11 lutego 2018r.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy musi zostać podpisany przez osoby uprawnione do reprezentowania organizacji zgodnie z danymi widniejącymi w KRS.

Po spełnieniu powyższych formalności otrzymacie Państwo informację na temat zakwalifikowania się do udziału w szkoleniu.

Liczba miejsc na szkolenia jest ograniczona. Jedna organizacja może zgłosić maksymalnie 5 osób.

Pełny regulamin udziału w szkoleniach MOWES – pobierz.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy (mowes@fundacjagap.pl), telefoniczny:  12 423 76 05 w. 22 lub osobisty w siedzibie Fundacji GAP (ul. Bandurskiego 58/11, Kraków). W razie problemów służymy pomocą przy wypełnieniu dokumentacji.

Szkolenie organizowane jest przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej w ramach projektu „MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Krakowski Obszar Metropolitalny”  realizowanego w Osi Priorytetowej 9, Działania 9.3, Poddziałania A, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.