Wyróżnienie dla najlepszego absolwenta Kolegium GAP – jak je zdobyć?

Działalność w Kole Naukowym GAP, wolontariat w Małopolskim Funduszu Ekonomii Społecznej i Fundacji GAP, stypendia naukowe Rektora UEK, członkostwo w Radzie Wydziału GAP oraz zespołach tematycznych, udział w programach stażowych, artykuły naukowe w „Gazecie Sympozjalnej” i in., organizacja i udział w szkoleniach i konferencjach, wolontariat w czasie Open Eyes Economy Summit, Sympozjum GAP, Szlachetnej Paczki, czynny udział w debatach oxfordzkich i wiele wiele innych aktywności – tym mogą pochwalić się dotychczasowi laureaci Nagrody im. Prof. J. Indraszkiewicza.

A jakimi osiągnięciami będzie mógł pochwalić się tegoroczny zdobywca Nagrody? Jeżeli chcesz zostać kolejnym laureatem lub znasz kogoś kto zasługuje na to wyróżnienie – zgłoś kandydaturę do 31 lipca.

Jeżeli wyróżniasz się działalnością naukową, masz osiągniecia sportowe lub artystyczne albo możesz pochwalić się działalnością na rzecz środowiska akademickiego, organizacji  pozarządowych, społeczeństwa obywatelskiego lub też bierzesz udział w innowacyjnych przedsięwzięciach ta Nagroda jest dla Ciebie.

Nagroda im. Prof. Jerzego Indraszkiewicza to prestiżowe wyróżnienie dla najlepszych absolwentów Kolegium GAP w formie statuetki i 5 tysięcy złotych. Wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia można pobrać ze strony Fundacji GAP https://fundacjagap.pl/dla-studentow/nagroda-im-prof-jerzego-indraszkiewicza/ Czekamy na zgłoszenia!