XV edycja Konkursu Sympozjalnego

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie do wzięcia udziału w XV edycji Konkursu Sympozjalnego organizowanego przez Fundację GAP we współpracy z Wydziałem GAP i Kołem Naukowym GAP w ramach 46. Sympozjum Naukowego „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna”.

Zobacz plakat

Tym razem tematami konkursu są:

1. Miejska gospodarka okrężna
  2. Nierówności społeczne

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać esej lub artykuł naukowy obejmujący tematykę jednego z wyżej wymienionych tematów. Trzy najlepsze osoby za swoje prace zostaną nagrodzone płatnymi stażami w renomowanych firmach:

– Orange S.A.

– Bank Gospodarstwa Krajowego

– TAURON Polska Energia S.A.

Oprócz nagrody głównej laureaci będą mieli zagwarantowany udział w 46. Sympozjum Naukowym „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna”.

Dodatkowo zdobywca pierwszego miejsca dokona prezentacji swojej pracy podczas sympozjum.

Termin nadsyłania abstraktu mija 26 listopada, a prac 3 grudnia 2017 roku.

Prace i abstrakty należy przesłać na adres e-mail:

konkurs.sympozjalny@fundacjagap.pl

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem i wymaganiami redakcyjnymi.