Katarzyna Maźnica

Koordynator projektu MOWES

Z III sektorem związana od zawsze, najpierw przez liczne zaangażowanie w wolontariat, potem również przez pracę zawodową. W Zespole Fundacji od 2013 roku, gdzie realizowała różnorodne projekty: głównie mające na celu wzrost zaangażowania młodzieży w życie publiczne i rozwój wolontariatu oraz projekty na rzecz rozwoju organizacji pozarządowych i III sektora. W latach 2016-2018 dodatkowo w roli członka zarządu Fundacji oraz kierownika Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, którego Fundacja GAP jest liderem.

Obecnie koordynator 2 projektów partnerskich dzięki, którym Fundacja realizuje swoje działania jako Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, szczególnie na terenie Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego oraz Małopolskich Zachodniej.

Miłośniczka podróży, która w wolnych chwilach poszukuje kolejnych kierunków zwiedzania świata oraz spędza czas na czytaniu kryminałów.

Kontakt: katarzyna.maznica@fundacjagap.pl