Mikro Inicjatywy Seniorów

Mikro Inicjatywy Seniorów

Projekt ,,Mikro Inicjatywy Seniorów’’ ma na celu aktywizację społeczną seniorów poprzez zmotywowanie ich do działania na rzecz swojego otoczenia oraz podniesie poziomu wiedzy i umiejętności w zakresie partycypacji w wymiarze lokalnym oraz regionalnym.

Projekt obejmuje 4 bezpłatne spotkania warsztatowe (łącznie 16 godz.) dla każdej grupy, a w nich praktyczne przykłady uczestnictwa w życiu publicznym, diagnoza problemów, analiza możliwości i praca nad własnymi wnioskami inicjatyw społecznych. Najlepsze pomysły zostaną wsparte kwotą w wysokości 1,5 tys. złotych.

W ramach projektu dostępny jest również Punkt Mentoringu Seniora, który ma na celu nie tylko wsparcie grup pracujących nad inicjatywami w ramach projektu, lecz jest także otwarty na wszystkich seniorów, którzy chcieliby podzielić  się własnymi pomysłami na działania społeczne.

Warunkiem udziału w projekcie jest zamieszkanie na terenie miasta Krakowa lub powiatu krakowskiego i ukończenie 60 roku życia.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go osobiście, pocztą lub mailem na adres biuro@fundacjagap.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin – pobierz

Formularz zgłoszeniowy – pobierz

Skip to content