Wolontariat w projektach Fundacji GAP

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych studentów do udziału w realizacji projektów Fundacji GAP jako wolontariuszy. Dzięki zaangażowaniu się w działania projektowe studenci zyskują możliwość m.in. zapoznania się z zasadami realizacji projektów (w tym tych finansowanych ze środków Unii Europejskiej), sprawdzenia się w roli organizatora różnych wydarzeń projektowych (szkoleń, konferencji, wizyt studyjnych), zapoznania się ze specyfiką działania organizacji pozarządowej, a przede wszystkim wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych na studiach w praktyce (np. w zakresie finansów – poprzez realizację obowiązków związanych z rozliczeniami finansowymi w projektach, w zakresie współpracy z administracją publiczną – poprzez udział we współpracy z partnerami projektowymi itp.).

Wolontariat w projektach może trwać od jednego do kilku miesięcy, a zaangażowanie godzinowe jest każdorazowo ustalane indywidualnie z daną osobą i dostosowane do specyfiki projektu (od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo).

Kontakt
Osoby zainteresowane wolontariatem w Fundacji prosimy o kontakt mailowy (biuro@fundacjagap.pl) lub telefoniczny (+48 12 423 76 05).
Materiały do pobrania

Nasze projekty dla Was - studentów!